HB LOGO

 

 

Hard Beans Coffee Roasters
tel. 735 907 751
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://hardbeans.com

 

Na przestrzeni kilku lat z palarni zajmującej się wypalaniem kawy, ewoluowaliśmy w centrum badawczo-rozwojowe wyspecjalizowane w przetwórstwie kawy najwyższej jakości, w pełnym tego słowa znaczeniu. Tym samym wybijamy się ponad powszechne standardy rzemieślniczych palarni.

Tworzymy rewolucyjne urządzenie do szybkiej produkcji cold brew (kawy na zimno), Hard Tank, które podbija zagraniczne rynki i na nowo definiuje pojmowanie napojów.
Przy współpracy z jednostkami badawczymi; Politechniką Opolską, czy też Instytutem Ciężkiej Syntezy Organicznej, przeprowadzamy również szereg szeroko zakrojonych badań.

Zbudowaliśmy komory do przechowywania zielonego ziarna, tworzymy urządzenie do kalibracji żaren w młynkach do kawy, poszukujemy receptur naturalnych napojów o wysokiej zawartości antyoksydantów, jak i poszukujemy alternatywnych sposobów na wykorzystanie marnotrawionych fusów kawowych, które dla innych są odpadem, a dla nas świetnym materiałem do tworzenia nowych produktów. 
 
Nad wszystkim czuwa zespół specjalistów pasjonatów, którzy w kawowej branży pracują od ponad dekady. Stale się doszkalamy, zdobywając kolejne certyfikacje, czy też biorąc udział w branżowych wydarzeniach na całym świecie. Jednak, co istotne, zdobywaną wiedzą, czy wynikami wszelkich przeprowadzonych badań dzielimy się, gdyż wierzymy, że wszyscy na świecie zasługują by pić dobrą kawę.