hlt

HLT Sp. z o. o.
tel. +48 77 40 92 570
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://hlt.pl/
https://mirroy.eu/

Przedsiębiorstwo HLT pojawiło się na rynku w 1996 roku pod nazwą Halogen Light Tech sp. z o.o., rozpoczynając swoją działalność od produkcji oświetlenia halogenowego.

Obecnie HLT sp. z o.o. zajmuje się produkcją oświetlenia LED dedykowanego do przemysłu meblarskiego i wyposażenia wnętrz. Szczególne miejsce w portfolio przedsiębiorstwa stanowią lustra z zintegrowanym oświetleniem i sterowaniem. Firma posiada duże kompetencje w obróbce aluminium, tworzyw sztucznych oraz projektowaniu elektroniki.
Oferta HLT skierowana jest do Klienta biznesowego – głównie do producentów mebli i dużych sieci handlowych.

W 2017 roku firma wprowadziła na rynek swoją markę luster z oświetleniem LED – Mirroy.
HLT sp. z o.o. należy do Grupy Design.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

rccOśrodek Badawczo-Rozwojowy RCC sp. z o.o.
Laboratorium badawcze, weryfikujące zgodność produktów z obowiązującymi przepisami.


tel. +48 533 755 675
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://rcc.com.pl/

Ośrodek Badawczo – Rozwojowy RCC został założony w 2017 roku i oferuje wsparcie w związku z zapewnieniem jakości produktów konsumpcyjnych przez producentów, dystrybutorów i dostawców. Siedziba OBR RCC mieści się w Bytomiu przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 1.

Ośrodek Badawczo – Rozwojowy RCC świadczy usługi w zakresie:

- analiz i badań chemicznych, w tym kompleksowe badanie pod kątem dyrektywy RoHS,
- bezpieczeństwa fotobiologicznego,
- wstępnych badań EMC,
- badań zasilaczy pod kątem zgodności z dyrektywą ErP,
- szkoleń, webinariów związanych z dyrektywą RoHS, LVD, Bazą EPREL,
- konsultacji związanych z poprawnością deklaracji zgodności CE, instrukcji, etykiet opakowań, raportów.

RCC posiada akredytację Nr AB 1741 wydaną przez PCA w zakresie badań chemicznych wyrobów i wyposażenia elektrycznego, wyrobów i wyposażenia elektronicznego. Laboratorium dysponuje nowoczesnym, specjalistycznym sprzętem uznanych producentów oraz doświadczoną kadrą. Ośrodek Badawczo – Rozwojowy RCC sp. z o.o. jest częścią Grupy Design.