15 Bluesoft

BLUESOFT STC Sp. z o.o.
Tel. +48 77 441 81 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.bluesoft.pl

Przedsiębiorstwo BlueSoft powstało w 1993 r. Od początku zatrudnialiśmy najwyższej klasy specjalistów z projektowania systemów informatycznych, programistów, wdrożeniowców i szkoleniowców. W tej chwili trzon firmy stanowi 10 osób zatrudnionych na stałe i kilkanaście osób współpracujących.
Prowadzimy szeroką działalność w różnych dziedzinach związanych ze sobą technologiami informatycznymi.
Przykładowymi, ostatnio zrealizowanymi przedsięwzięciami firmy są:
- „Zaprojektowanie i dostosowanie autostrady A4 Wrocław-Katowice do standardów autostrady płatnej i poboru opłat” – zadanie obejmowało położenie i uruchomienie ponad 180 km kabla światłowodowego na potrzeby systemu poboru opłat na autostradzie A4;
- „Zaprojektowanie i montaż kolumn alarmowych dla Autostradowej Obwodnicy Wrocławia AOW A-8” – zadanie obejmowało budowę 26 kolumn komunikacji alarmowej SOS (wyposażonych m.in. w zasilanie wykonane na panelach fotowoltaicznych);
- „ System nadzoru poboru paliw alternatywnych” – zadanie obejmowało budowę i instalację systemu poboru, kontroli i monitorowania dostarczania paliw alternatywnych (śmieci segregowane) dla Cementowni Górażdże S.A.