az center

A-Z Center Sp. z o.o.

Tel. +48 77 54 661 54

Fax. +48 77 54 661 34

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

www.a-z-center.pl  

Gdyby powiedzieć, że A-Z Center jest tylko Agencją Pracy Tymczasowej nie oddałoby to pełni działalności jaką się zajmujemy. Owszem, na szeroką skalę prowadzimy pośrednictwo pracy tak w Polsce, jak i za granicą. Naszymi klientami są firmy i pracownicy z Unii Europejskiej oraz z krajów Wschodniej Europy. Szukamy pracowników i prowadzimy rekrutację fachowców. Dzięki nam wielu ludzi znalazło pracę a wiele firm przestało się borykać z brakiem wykwalifikowanych kadr.

To jest jednak tylko część tego co robimy. Pośredniczymy w kontaktach biznesowych – tak handlowych, produkcyjnych, jak i usługowych – między partnerami ze wschodu i zachodu naszego kontynentu. Oferujemy także usługę stworzenia wirtualnego sekretariatu, który na terenie Polski może obsługiwać przedsiębiorstwa z każdego zakątka świata.
W prowadzeniu biznesu kierujemy się najwyższymi standardami. Cechuje nas uczciwość, kompetencja, ukierunkowanie na potrzeby klienta i pasja działania. Wszystko to razem wzięte pozwala nam na dynamiczny rozwój, ale przede wszystkim powoduje satysfakcję, zadowolenie i zysk pojedynczych ludzi oraz małych i wielkich firm, którzy podjęli z nami współpracę.