mouse box

Mouse-Box Sp. z o.o.

Tel. +48 781 324 783

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.mouse-box.com  

O Mouse Boxie mówi się, że jest to wynalazek, który ma szansę zawojować cały świat. Najważniejsze światowe media zajmujące się nowymi technologiami rozpisują się o opolskim wynalazku. Ta jedyna na świecie mysz z wbudowanym procesorem, dyskiem i systemem operacyjnym komunikuje się za pomocą złącza micro HDMI z dowolnym monitorem stając się komputerem, który zawsze można mieć w kieszeni.

Mouse-Box to wygodny, mobilny i pełnowartościowy komputer osobisty, umieszczony w myszce. Łączy zalety obu tych urządzeń. Jest małym i lekkim komputerem. Pozwala na korzystanie w dowolnym miejscu, w którym jest ekran monitora, telewizora lub projektor.
Jesteśmy grupą ludzi, którzy znają się na rzeczy. Codzienna praca każdego z nas związana jest z technologią. Do tej pory współpracowaliśmy m.in. z Polskim Holdingiem Obronnym (dawny Bumar), Future Processing czy Nokią tworząc na ich potrzeby rozwiązania technologiczne wykorzystywane na całym świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii czy Japonii. Aktualnie jesteśmy na etapie poszukiwania sponsorów oraz partnerów biznesowych. Podjęliśmy już współpracę z jednym z liderów rynku Hi-Tech.