4growth

4growth Sp. z o.o.

Tel. +48 792 514 903

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

www.4growth.pl  

4growth sp. z o.o jest polską firmą rozwijającą się w obszarze dedykowanych rozwiązań IT. Domeną naszej firmy jest innowacyjność dostarczanych produktów połączona z wysoką dbałością o jakość świadczonych usług. Dostarczamy rozwiązania informatyczne, które automatyzują procesy biznesowe naszych klientów w oparciu o wygodny i korzystny dla klienta model Software as a Service (SaaS). Dostarczane w tym modelu biznesowym oprogramowanie zwalnia naszych klientów z konieczności zakupu licencji, uaktualniania oprogramowania czy archiwizacji danych. Wszystkie te usługi i zadania leżą po stronie naszej firmy. Model SaaS ze względu na liczne swoje zalety dla klienta, którego potrzeby są zawsze w centrum naszego zainteresowania, jest jednocześnie naszym podstawowym sposobem dostarczania produktów. W ten sposób udostępniamy oprogramowanie dla uczelni wyższych, w szczególności biur karier, sklepów internetowych, biur rachunkowych oraz systemy klasy CRM. 

Każdego dnia widzimy, że przyjęte przez nas standardy pracy przynoszą naszym klientom wymierne korzyści i zadowolenie z podjętej współpracy. Dbamy by nasza oferta wyprzedzała jutro. Dzięki temu, że staramy się przewidywać w jakim kierunku zmierzają nowoczesne technologie jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom maksymalnie sprawne rozwiązania, które automatyzują ich pracę. Nasze produkty i usługi projektujemy tak by zawsze były intuicyjne, czytelne i przyjazne dla każdej grupy użytkowników, dzięki czemu korzystanie z nich staje się czystą przyjemnością.