European Digital Innovation Hub (EDIH)
Smart Secure Cities  Razem dla inteligentnych i bezpiecznych miast! Dołącz do naszej inicjatywy Smart Secure Cities EDIH, gdzie w ramach konsorcjum PNT w Opolu intensywnie wspieramy rozwój małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych w obszarze Smart City. Razem działamy na rzecz zwiększenia kompetencji i dostępu do innowacyjnych rozwiązań cyfrowych. Dołącz do naszej wspólnej misji!

Formularz kontaktowy

kategorie

ROZWÓJ KOMPETENCJI

Szkolenia będą obejmować budowę mapy rozwoju cyfrowego dla MŚP oraz instytucji publicznych, aby umożliwić im lepsze zrozumienie możliwości oraz wymagań nowoczesnych technologii związanych z Internetem rzeczy oraz Smart City. Dzięki szkoleniom uczestnicy zyskają nie tylko wiedzę, ale również konkretne wsparcie w opracowaniu strategii rozwoju cyfrowego.

NETWORKING

Nasze działania networkingowe, mają na celu połączenie MŚP z przedstawicielami sektora publicznego oraz innymi organizacjami zainteresowanymi innowacjami w obszarze Smart City. Nasze wydarzenia networkingowe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz zaprezentowania swoich rozwiązań.

FINANSOWANIE

Oferujemy także wsparcie w zakresie znalezienia finansowania na innowacyjne projekty. Dzięki naszym usługom, MŚP mogą skorzystać z różnorodnych źródeł finansowania, w tym programów Unii Europejskiej czy konkursów krajowych, aby sprostać wymaganiom wdrożenia nowych technologii.

TEST BEFORE INVEST

Testowaniu nowych rozwiązań to oferta usług testowania zarówno rozwiązań chmurowych prywatnych, jak i współdzielonych. Nasz zespół ekspertów służy pomocą w wyborze, przygotowaniu i monitorowaniu procesu wdrożenia pilotażowego, aby zapewnić jak największą skuteczność realizowanych działań.

Jesteś zainteresowany?!
Napisz do nas, a skontaktujemy się z tobą, aby omówić który obszar współpracy możemy ci zaoferować.

>> Napisz do nas <<

PARTNERZY KONSORCJUM SMART SECURE CITIES EDIH