Formularz Aplikacyjny o świadczenie usługi "Program Wirtualne Biuro PNT w Opolu"

w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu Sp. z o.o.

 

I. Informacje obowiązkowe

Innowacja rozumiana jako wprowadzenie do praktyki w przedsiębiorstwie nowego lub znacznie ulepszonego rozwiązania w odniesieniu do produktu (towaru lub usługi), procesu, marketingu lub organizacji. Istotą innowacji jest wdrożenie nowości do praktyki. Wdrożenie nowego produktu (towaru lub usługi) polega na zaoferowaniu go na rynku. Wdrożenie nowego procesu, nowych metod marketingowych lub nowej organizacji polega na ich zastosowaniu w bieżącym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.
 

Dane osoby reprezentującej firmę:

 

Adres do korespondencji dla PNT w Opolu:

(adres na jaki w razie np. braku kontaktu z uczestnikiem programu, PNT w Opolu wyśle zgromadzoną i przechowywaną korespondencję)

 

 

II. Informacje o firmie

a) Do wiadomości PNT w Opolu

b) Do wiadomości ogólnej/powszechnej:

(jakie informacje o firmie, PNT w Opolu ma umieścić na stronie www.pnt.opole.pl w zakładce firmy/wirtualne biuro

 III. Oświadczenia

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Park Naukowo - Technologiczny w Opolu Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole, NIP: 7543069732, REGON: 161506358, jako Administratora moich danych osobowych, dla celów informacyjnych w ramach PNT w Opolu sp. z o.o. Administrator powiadomił mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie  zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez zgłoszenie oświadczenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Park Naukowo - Technologiczny w Opolu Sp. z o.o., ul. Technologiczna 2, 45-839 Opole, NIP: 7543069732, REGON: 161506358, jako Administratora moich danych osobowych, dla celów promocyjnych. Administrator powiadomił mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę wycofać poprzez zgłoszenie oświadczenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Regulamin dostępny pod linkiem

 

  Odśwież Captcha