provitaPRO VITA Polska Sp. z o.o.
tel. 77 462 13 00

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sprzetmedyczny.pl


Firma Pro Vita jest obecna na rynku zaawansowanej aparatury medycznej od 2001 roku, stale odpowiadając na rosnące wymagania stawiane przez współczesną medycynę. Ciągły wysiłek wkładany w poszukiwanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań sprawia, że nasze systemy są technologicznie zaawansowane, a jednocześnie przyjazne zarówno pacjentom, jak i pracującym z nimi operatorom. Dostarczamy wyselekcjonowane urządzenia do diagnostyki i terapii, których wartość jest wszechstronnie testowana klinicznie.

Zespół inżynierów i lekarzy ma szerokie kompetencje merytoryczne i bogate doświadczenie stosowania oferowanych rozwiązań. Reprezentujemy czołowych, światowych producentów urządzeń medycznych, którzy koncentrują się na specjalistycznych i innowacyjnych technologiach. Wciąż rozwijamy zakres współpracy, poświęcając wiele czasu na poszerzanie wiedzy - przez uczestnictwo w najważniejszych światowych kongresach i targach, a także biorąc aktywny udział w szkoleniach, warsztatach i kursach.

Nasza oferta obejmuje szeroką paletę produktów do diagnostyki i terapii. Jest ona dopasowana do potrzeb i wymagań specjalistów głównie z dziedziny pulmonologii, alergologii, laryngologii i neurochirurgii (brain and spine). Zapewniamy jednak dedykowane rozwiązania dla wszystkich specjalizacji medycznych. Prowadzimy własny, autoryzowany serwis aparatury medycznej — realizujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną urządzeń reprezentowanych producentów.

Jesteśmy częścią polsko-niemieckiej Grupy Kapitałowej Pro Vita Group. Operacyjnie działamy na terenie tych dwóch krajów, lecz współpracujemy z wiodącymi, referencyjnymi klinikami i uczelniami w całej Europie i na świecie. Pozwala to na aktywną i efektywną weryfikację funkcjonujących rozwiązań diagnostycznych i terapeutycznych. O naszej ciągłej potrzebie rozwoju świadczą utworzone Centrum Innowacyjnych Technologii Medycznych Pro Vita w Gliwicach, Dział Badawczo Rozwojowy Pro Vita w Opolu oraz Centrum Badań Klinicznych w Strzelcach Opolskich.