WSS
World Support Service Sp. z o.o.
tel. 77 454 61 14, 77 543 01 20
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.wspts.pl


Jesteśmy właścicielami marki “TELKOMP”, która zaistniała na rynku Telekomunikacyjnym w województwie opolskim w 1990r. Założycielem firmy był Zdzisław Pabis, absolwent WSOWL w Warszawie o specjalizacji telekomunikacja.

W latach 1990-2006 firma przekształciła się z małego zakładu zajmującego się naprawą telefonów w firmę obsługującą strategiczne instytucje i firmy województwa opolskiego.

2004 r. zdobyliśmy certyfikat ALCATELA upoważniający nas do serwisu central telefonicznych ALCATELA, oraz firmy PLATAN. W 2004 roku firma nasza rozpoczęła świadczenie usług dla wielu podmiotów Państwowych zarówno z sektora bezpieczeństwa publicznego jak również administracji państwowej.

2005 roku nasza firma uzyskała certyfikat firmy SLICAN upoważniający nas do serwisu gwarancyjnego jej central telefonicznych oraz certyfikat firmy MICROSOFT POLSKA.

W 2006 roku uruchomiliśmy specjalny numer dla naszych klientów “+4869TELKOMP”+48698355667 ponadto nasza firma otrzymała miano Zakładu Autoryzowanego SLICAN, tym sposobem staliśmy się oficjalnym serwisem firmy SLICAN.

W 2011 udało nam się pozytywnie ukończyć proces autoryzacji i certyfikacji w urządzeń i rozwiązań firmy INNOVAPHONE

W 2013 roku nasi serwisanci ukończyli kursy w zakresie instalacji i konfiguracji sieci komputerowych Cisco.

W 2014 roku nasza firma została doceniona przez polskiego producenta central telefonicznych i otrzymała status Autoryzowanego Dystrybutora Slican. Ponadto szkoliliśmy się w zakresie obsługi konfiguracji oraz instalacji Microsoft Serer 2012.

Przez cały okresy działalności naszej firmy ściśle współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i instytucjami na terenie kraju, współpracę tą sobie bardzo cenimy i dokładamy wszelkich starań by ją pogłębiać. Tak długoletnia współpraca z firmą, której dewizą jest jakość i higiena, wypracowały u naszych pracowników system pracy gwarantujący najwyższą jakość usług, jak również higienę ich wykonywania.