PROmotion Events Sp. z o.o.
tel. 792 181 101
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.promotion.pl

Zajmujemy się doradztwem i wprowadzaniem w życie nowych projektów, strategii biznesowych, marketingowych i kampanii reklamowych, a także kompleksową organizacją eventów. To zarówno imprezy masowe, koncerty biletowane, gale, wydarzenia kameralne, jak i spotkania zamknięte oraz integracyjne dla klientów biznesowych.

Przy organizacji eventów, najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. Stawiamy na naszych sprawdzonych partnerów i sprawne przeprowadzenie wydarzenia. Zaczynając od pomysłu i strategii po ustawienia sceny, nagłośnienia, zapewnienia bezpieczeństwa uczestników, logistyki, pewnej obsługi wydarzenia, relacji fotograficznych i filmowych, smacznego cateringu czy zakontraktowania gwiazd muzycznych i dostępnych dziś w bardzo szerokiej ofercie, dodatkowych atrakcji.

Na organizowanych przez nas eventach zagrało kilkudziesięciu czołowych polskich artystów i zespołów, m.in.: Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder, Ewa Farna, Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska, Marina Łuczenko, Afromental, Feel, Łzy, Video, czy Sumptuastic.

Ponad 10-letnie doświadczenie w tej branży, pozwala nam optymalnie przygotować scenariusz wydarzenia i dobrać sprawdzonych partnerów, dzięki czemu całość przebiegnie bez niemiłych niespodzianek.

Zajmujemy się także prowadzeniem szeroko rozumianych działań marketingowych i PR, w tym głównie organizacją, konsultingiem i przeprowadzaniem kampanii promocyjnych i wizerunkowych, kontaktach z mediami, kreowaniem brandu. Prowadzimy również sieć ogólnopolskich serwisów internetowych.