senelleSenelle Cosmetics Łukasz Janiszewski
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.senelle.pl
 

„Filozofia marki Senelle to coś więcej niż troska o kobiece piękno”. Marka Senelle powstała z miłości do natury. Zależy nam, aby każda kobieta odnalazła w naszych produktach siebie. Swoją witalną energię i zmysłowość. Sekretem naszych kosmetyków są innowacyjne metody pozyskiwania naturalnych surowców. Właściwości starannie dobranych składników zapewniają wielowymiarową, unikalną pielęgnację dla kobiet w każdym wieku. Optymalne nawilżenie, szybka regeneracja warstwy ochronnej skóry oraz substancje przeciwdziałające starzeniu się komórek to tylko nieliczne korzyści, jakie kryją się za produktami Senelle.

Każda seria naszych kosmetyków bazuje na olejowych substancjach aktywnych Oléoactif® DIAM oraz Oléoactif® Pomegranate. Tajemniczo brzmiące substancje to w skrócie magiczna esencja dla naszego ciała i duszy. Aktywny kompleks lipidowy, otrzymywany z dębu korkowego oraz palmy kokosowej, pozwala na niezwykle skuteczną walkę z oznakami starzenia. Unikalne połączenie wosku jojoba oraz wyciągu z kwiatów granatu, stanowi idealne źródło biofenoli ochronnych. Ponadto mechanizmy kojące wyrównują koloryt i likwidują wszelkie napięcia, zapewniając piękny i witalny młody wygląd.

Wyselekcjonowane składniki wzbogacamy wyjątkową nutą zapachową. Inspiracją podczas tworzenia czterech serii kosmetyków naturalnych Senelle, było nie tylko kobiece piękno, ale także dostosowanie produktów do aury, która ma bezpośredni wpływ na kondycję cery. Każda kolejna pora roku generuje odmienne potrzeby. Łącząc biologiczny, naturalny rytm przyrody z cyklem zmian, jakie zachodzą w ciele kobiety, tworzymy markę, która obok pielęgnacji, przynosi na myśl najpiękniejsze wspomnienia. Smak grzanego wina z goździkami i pomarańczą, jesienna mgła unosząca się nad lasem, zapach letniego deszczu i wiosennych pąków drzew, wszystko zamknięte w starannie zaprojektowanych opakowaniach, w formie eleganckich stożków i luksusowych szklanych flakonów z drewnianą podstawą.

Senelle jest jak kobieta, dla której została stworzona: zmysłowa, świadoma własnej wartości i odważnie wyrażająca swoje opinie. Kobieta, która odnalazła własną równowagę i wie, dokąd zmierza. Siła natury została dostosowana do Twoich wewnętrznych potrzeb. Pozwól sobie na chwilę zapomnienia. Pozwól sobie na piękno. Zasługujesz.