Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "biznes bez barier".

Święto przedsiębiorczości w Opolu rozpocznie się 19 listopada i potrwa do 21 listopada. Na szkolenia, warsztaty, spotkania z praktykami biznesu zaprosimy Was do PNT w Opolu, a także do przestrzeni partnerów naszego wydarzenia.

Poznajcie pierwszych prelegentów naszego wydarzenia. Spotkania z naszymi gośćmi są bezpłatne, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc.

1️⃣ Dr Irena Kamińska-Radomska, wykładowca i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego, mentorka programu "Project Lady", poprowadzi wykład o etykiecie w biznesie.
✔️data i miejsce: 20 listopada, godz. 13:00, atrium PNT w Opolu.
Rejestracja: https://wspolczesny-biznes-z-klasa-tp2019-o.konfeo.com

2️⃣ Szkolenie „Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google?" poprowadzi Ewelina Pakosz, doradca w programie Google Internetowe Rewolucje dla Firm.
✔️data i miejsce: 20 listopada, godz. 11:00, PNT w Opolu. Rejestracja: https://jak-rozwinac-biznes-globalnie-tp2019-o.konfeo.com

3️⃣ O innowacyjnym zarządzaniu firmą opowie Marek Śliboda, prezes firmy Marco – największej turkusowej firmy w Polsce.
✔️data i miejsce: 21 listopada, godz. 12:00, NCPP w Opolu. Rejestracja: https://kluczowe-czynniki-dlugofalowego-sukcesu-tp2019-o.konfeo.com

Zapraszamy do rejestracji!

FB1