26 lutego o godz. 10:00 zapraszamy na bezpłatne spotkanie organizowane we współpracy z KPMG.

Zakres merytoryczny spotkania:

• Nowa perspektywa unijna 2021 – 2027
• Ulga B+R
• IP BOX
• Dofinansowania unijne w 2020 roku
• Dofinansowanie pracy inżynierów
• Polska Strefa Inwestycji

Spotkanie poprowadzą:

• Kiejstut Żagun, dyrektor, szef zespołu Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG
• Tomasz Zalewski, menedżer, zespół Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG
• Aleksandra Niewczas, konsultant, zespół Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG

Podczas spotkania, oprócz części prezentacyjnej, przewidzieliśmy część warsztatową, podczas której będziecie mieli Państwo możliwość porozmawiania z prelegentami odnośnie konkretnych przypadków i zagadnień.

Organizatorem spotkania jest KPMG, a partnerem PNT w Opolu.

Do udziału zapraszamy właścicieli spółek, przedstawicieli zarządu, dyrektorów ekonomicznych, dyrektorów finansowych, szefów działów rozwojowych lub produkcyjnych, osoby z działów controllingu, księgowych i wszystkich, którzy zainteresowani są zmniejszeniem kosztów prowadzonej działalności.

W celu rejestracji na powyższe wydarzenie, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 21 lutego 2020 r. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów. W trakcie spotkania przewidziany jest poczęstunek.
Link do rejestracji: https://home.kpmg/pl/pl/home/insights/2016/05/rejestracja.html?idwydarzenia=408

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia udziału od organizatora. Uprzejmie informujemy, ze zgłoszenia od podmiotów prowadzących działalność konkurencyjną wobec KPMG nie będą przyjmowane. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z Sylwią Podlewską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: +48 22 528 1174).

______
Spotkanie jest częścią projektu "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu"nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu.

 

ulga podatkowa