PNT w Opolu poszukuje osoby na stanowisko:
PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

PNT w Opolu poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI

 

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obiektach będących w zarządzie pracodawcy:

  • W częściach biurowych główne czynności to: zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie, usuwanie zabrudzeń, czyszczenie wykładzin i dywanów, usuwanie zabrudzeń z przeszkleń, mycie okien i szyb, opróżnianie koszy na śmieci i bieżąca wymiana worków na odpady.
  • W sanitariatach główne czynności to: mycie i dezynfekcja armatury i urządzeń sanitarnych, usuwanie zabrudzeń z luster, płytek i ścian, uzupełnianie środków higienicznych.
  • W pomieszczeniach socjalnych: zapewnienie czystości urządzeń kuchennych, czyszczenie miejsc przeznaczonych do spożywania posiłków.

 

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu:

Pełny etat

Zmianowość:

1 zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu:

40

Data rozpoczęcia:

Od zaraz

System wynagradzania:

Czasowy ze stawką miesięczną

Umiejętności i uprawnienia:

  • Obsługa urządzeń mechanicznych używanych do utrzymania czystości (np. odkurzacz przemysłowy piorący, szorowarka /myjka do podłóg, myjka do okien, pralka, zmywarka)

 

Pozostałe wymagania

  • Praca na wysokości do 4 m

 

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wyślij aplikację (CV) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Osoba do kontaktu:  Małgorzata Jasińska

Numer telefonu: +48 77 443 89 30

Koniecznie dołącz klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Park Naukowo- Technologiczny w Opolu Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Park Naukowo- Technologiczny w Opolu Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Co się stanie z Twoimi danymi, jak je przetwarzamy znajdziesz pod linkiem https://pnt.opole.pl/index.php/pl/obowiazek-informacyjny-rodo