Szanowni Państwo,

warsztaty zostają przełożone. O nowym terminie będziemy informować już wkrótce.

W ramach kolejnej odsłony Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu zapraszamy na warsztaty poświęcone Prostej Spółce Akcyjnej (PSA), które poprowadzi dr Przemysław Malinowski.

Spotkanie odbędzie się w atrium Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu, w budynku przy ul. Technologicznej 2B.

Agenda wydarzenia:
17:30-18:00- rejestracja uczestników
18:00-18:15- przedstawienie programu "Pierwszy Biznes-Wsparcie w starcie", Justyna Cuper, Menedżer Zespołu Krajowych Programów Wsparcia BGK
18:15-19:00- prelekcja "Prosta Spółka Akcyjna - nowe rozwiązania dla startupów", dr Przemysław Malinowski
19:00-20:00- dyskusja i networking

Dr Przemysław Malinowski to specjalista w zakresie prawa przedsiębiorstw oraz programów unijnych dotyczących prawnych uwarunkowań przedsiębiorczości. Znany z przeszło 80 publikacji z zakresu prawa spółek, publicznego prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa administracyjnego oraz prawa finansowego. Na co dzień nauczyciel akademicki, pracownik naukowy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu oraz doradca prawny przedsiębiorców z szerokiego spektrum branż: od medycznej, przez produkcyjną, hotelarską, aż po informatyczną i turystyczną. To właśnie doświadczenie dra Malinowskiego pozwala mu udzielać merytorycznych porad prawnych w wielu gałęziach prawa oraz obsługę prawną przedsiębiorców. 

Bezpłatne wejściówki są dostępne pod adresem: https://app.evenea.pl/event/psa/

Partnerem strategicznym wydarzenia jest BGK. 

psa