Poznajcie pełen skład gości czwartkowego wydarzenia. 

Wyjątkowa, kobieca edycja Startup Mixer vol. 45 wystartuje już w najbliższy czwartek. Bezpłatne wejściówki czekają na Was pod adresem: https://app.evenea.pl/event/mixer-45/

Poznajcie pełen skład startupowy Mixera:

???? Joanna Wisła-Płonka z aplikacją POWIADOMKA. Aplikacja na telefon to precyzyjna odpowiedź na zmianę obowiązków pełnomocników procesowych w zakresie odbioru pism procesowych z Portalu Informacyjnego Sądów Powszechnych, które obowiązują od dnia 3 lipca 2021 r. Aplikacja zajęła drugie miejsce na największym maratonie programowania w obszarze LegalTech - Global Legal Hackathon.

???? Paulina Burza Burzyńska to właścicielka biura projektowego BURZA. Projektantka wnętrz, absolwentka ASP we Wrocławiu na kierunku Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego.
Do swoich sukcesów zalicza między innymi współpracę z firmą KLER, DEFRA, czy współpracę z firmą NOTI. Swoje prace wystawiała na festiwalach projektowych takich jak Łódź Design, Nocy z Dizajnem we Wrocławiu, czy kilku międzynarodowych wystawach.

???? Wodaco to opolska marka powstała z miłości do spania w pięknych i oddychających piżamach, które jednocześnie są po prostu kolorowe. Na mixerowej scenie o działalności marki opowie jej właścicielka Aneta Wodarz.

???? Gościem specjalnym będzie Katarzyna Marchocka, CEO Fundacji Geek Girls Carrots, ambasadorka i mentorka Kobiet w nowych technologiach, specjalistka Diversity & Inclusion oraz strategii wzrostu organizacji.

mix45