Poznajcie wszystkich gości jutrzejszego Startup Mixera.

Na naszej scenie zaprezentują się: 

Renata Dyk


RYNEK ART I PRACOWNIA RYNEK SZTUKI

Renata Dyk jest artystką interdyscyplinarną. Ukończyła studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Konserwacji Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej. Po studiach zajmowała się głównie konserwacją malarstwa, projektowaniem wnętrz i animacją rysunkową. Przez kilkanaście lat mieszkała w Szkocji i Egipcje skąd podróżowała dalej na Daleki Wschód. Podróże stały się inspiracją jej artystycznego rozwoju. Po powrocie do Polski otworzyła pracownię artystyczną, gdzie maluje obrazy olejne i akrylowe inspirowane motywami natury. Ostatni okres jej aktywności artystycznej to symboliczne prace malarskie na recyklingowych manekinach. W ten sposób rozwija kolekcję pod nazwą "Art Manikin". Ten nowy projekt ma zwrócić uwagę na problem zaśmiecania środowiska i szukanie innych możliwości powtórnego wykorzystywanie produktów z polietylenu bez konieczności ich ponownej obróbki. Podobne malarskie prace Renaty wykonane na rzeźbach z włókna szklanego zostały docenione już wcześniej na wystawie "In Peace and with Compassion" w Kairze w 2013 roku. W marcu 2021 roku w polskiej telewizji lokalnej został wyemitowany program o twórczości artystycznej Renaty. Link do wywiadu. Została również zauważona przez New Jork City Journal. Znalazła się pomiędzy 30 przedsiębiorcami, na których należy zwrócić uwagę w 2022 roku. Link do NYC artykułu. Uczestniczyła z powodzeniem w wielu wystawach, konkursach i aukcjach charytatywnych. Wyróżniona na wystawach za swoje prace (Merit Award 2022, Jury Award 2021). Jej prace malarskie znajdują̨ się̨ w prywatnych kolekcjach na całym świecie. Członkini Visual Artists Association VAA, Wielka Brytania.­­

Więcej informacji na stronie: www.renatadyk.com


Aleksandra Kula - Leśniak

Projektant wnętrz prywatnych i komercyjnych

Specjalizuję się w kompleksowej aranżacji wnętrz dopasowanych dokładnie do potrzeb klienta. Dbam o to, aby projekty były doskonałym, indywidualnym, estetycznym tłem dla swoich użytkowników. Staram się, by ich piękno, funkcjonalność i ergonomia idealnie się uzupełniały. Zawsze stawiam na zaangażowanie oraz precyzję. Łączę swoją usługę z pasją projektowania mebli autorskich.


Marek Szekely

Twórca aplikacji Jobin - Twój Internetowy Kokpit Menadżerski

Jobin to Twój Internetowy Kokpit Menadżerski. Najnowszy w rodzinie projektów Marka Szekelyego, który nazywa go projektem życia. Jobin to prosty, intuicyjny kokpit menedżerski, który ma pomóc organizować pracę zespołu, zaoszczędzić czas, zwiększyć produktywność i efektywność. Jobin to odpowiedź na postępującą informatyzację w świecie. Jest to próba zinformatyzowania ciężkich procesów zarządczych i komunikacyjnych pojawiających się w życiu codziennym każdej firmy. Startujemy, ahoj przygodo!

Więcej informacji na stronie: https://jobin.to/


Gość specjalny:

Grzegorz Aksamit

Co-founder i wiceprezes zarządu Stava S.A.

Co-founder i wiceprezes zarządu Stava S.A. - sieci dowozów dla gastronomii, sklepów spożywczych i ecommerce działającej w 50+ miastach w Polsce. Wcześniej w branży aplikacji mobilnych (w czasach, kiedy Nokia N95 była hitem a Internet w telefonie luksusem). Zaczynał jako programista w latach '90. Dzisiaj zarządza zespołem IT/R&D w Stavie. Absolwent Politechniki Opolskiej.

 

mix kwadrat