Komputer na bok - spotkajmy się w realu! Opole.dev powraca 28 lutego. 

Opole.dev to kwartalne spotkania opolskiego środowiska związanego z szeroko pojętym IT, a w szczególności z wytwarzaniem oprogramowania. Zapraszamy każdego entuzjastę informatyki, a przede wszystkim doświadczonych i aspirujących programistów, testerów, grafików, specjalistów od UI/UX, administratorów, DevOpsów, wdrożeniowców, speców od bezpieczeństwa w sieci, analityków, managerów.
Komputer na bok - spotkajmy się w realu!

Pierwsze, inauguracyjne, spotkanie zaczniemy wystąpieniem opolskiej gwiazdy programowania Adriana Kajdy, twórcy Fuelio - popularnej aplikacji mobilnej do zarządzania kosztami pojazdów. Fuelio w 2015 roku dołączyło do portfolio firmy Sygic i ciągle jest przez niego rozwijane. Adrian jest również mentorem technologicznym Google od 2017 roku (Google Developers Launchpad / Google For Startups). Opowie historię Fuelio od strony programisty Androida. Temat prelekcji: Fuelio - dev stroy.


Drugim prelegentem będzie Tomasz Kołłątaj. Doświadczony specjalista od wszystkiego co ciągłe: Continuous Integration, Continuous Testi i Continuous Monitoring. Zawodowo zajmuje się informatyką od 1999 roku. W branży motoryzacyjnej od 2010 roku: samochody autonomiczne, sensory, big data w Daimler, VW group i BMW. Tomek opowie o specyfice pracy programistyczno-operacyjnej w branży motoryzacyjnej. Temat prelekcji: DevOps w branży motoryzacyjnej.

Wydarzenie pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego.
 
Start: 28.02.2023, godz. 18:00, Klubokawiarnia OPO, ul. Krakowska 32, Opole. Bezpłatne wejściówki czekają: https://app.evenea.pl/event/opoledev1

Więcej informacji: https://opole.dev/


opole.dev fb graphic 1200x628