Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu oraz Partnerzy wydarzenia, zapraszają przedsiębiorców z woj. opolskiego do udziału w bezpłatnym seminarium.

Szkolenie pt. „Obowiązki przedsiębiorców wobec ZUS- zmiany w systemie ubezpieczeń od dnia 1.01.2023 r." odbędzie się 22.05.2023 r. o godz. 8.30 w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Zapraszamy również do rozmów z ekspertami na stanowiskach informacyjnych, w których organizatorzy i Partnerzy będą udzielać przedsiębiorcom indywidualnych konsultacji.

Do Państwa dyspozycji będą eksperci: Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, EUROPE DIRECT Opole, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, EURES – Sieć Europejskich Ofert Pracy, Opolska Izba Gospodarcza.

Rejestracji należy dokonać poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 19.05.2023 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Szczegóły: https://www.een.opole.pl/news-10240.html

Partnerzy wydarzenia: Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, EUROPE DIRECT Opole, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, EURES – Sieć Europejskich Ofert Pracy, Opolska Izba Gospodarcza.

Program