somati2
Somati System Polska Sp. z o.o. Sp. k.

tel. 77 453 16 02
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.somati-system.pl

Firma Somati System powstała w 1962 roku w Belgii, gdzie zapoczątkowała swoją działalność od produkcji gaśnic, a następnie rozszerzyła zakres produkcji o gaśnicze systemy natryskowe, zabudowy pojazdów straży pożarnej, a także bramy przeciwpożarowe.

W roku 1997 produkcja bram przeciwpożarowych została przeniesiona do zakładu produkcyjnego Somati System w Troubsku, gdzie zostały zaprojektowane nowe innowacyjne rozwiązania z zakresu systemów przeciwpożarowych oraz unowocześnione dotychczasowe produkty.

Po uzyskaniu niezbędnych Aprobat i Certyfikatów w roku 2010 firma Somati System zaistniała również na rynku polskim. Nasze produkty są obecnie certyfikowane i dopuszczone do sprzedaży na rynku polskim, czeskim, słowackim, węgierskim, holenderskim, belgijskim i litewskim.

Nasza przewaga opiera się na:

    indywidualnym podejściu do potrzeb Klienta już na etapie projektowania
    produkcji i dystrybucji bram przeciwpożarowych w nietypowych rozmiarach
    regularnej kontroli procesu produkcji
    solidności konstrukcji
    solidności wykonania wszystkich elementów bramy
    produkcji bram ponadgabarytowych
    produkcji bram posiadających dodatkową dźwiękoszczelność i dymoszczelność, w wykonaniu przeciwwybuchowym czy kuloodpornym
    stosowaniu w bramach centrali sterująco-przeciwpożarowych wyłącznie naszej produkcji
    sprzedaży nietypowych rozwiązań na rynku
    krótkich terminach realizacji
    szybkim serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym

Produkty firmy Somati System jako jedne z nielicznych na rynku światowym mogą być wyposażone we wszystkie elementy sterowań stosowanych w zwykłych bramach wykorzystywanych do codziennego użytku.

Wysoka jakość produktów, solidna konstrukcja i prawidłowy montaż pozwalają firmie jako jedynej na rynku na udzielanie gwarancji 50.000 cykli pracy na każdą wyprodukowaną bramę.

Dzięki zastosowaniu central i elementów sterujących wyłącznie własnej produkcji dajemy Klientowi pewność, że produkty są w pełni kompatybilne.

Celem Somati System, firmy dynamicznie rozwijającej się w branży przemysłowych, bram przeciwpożarowych jest dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości, nowoczesnych technologicznie oraz dopasowanych pod względem budowy i funkcjonalności do indywidualnych potrzeb Klienta.

Systematyczne dopracowywanie rozwiązań produkcyjnych pozwala na ciągłe doskonalenie i unowocześnianie produktów, a jakość potwierdzana jest regularnymi badaniami prowadzonymi przez wykwalifikowany personel techniczny i niezależne instytuty badawcze w całej Europie.