tensoft

Tensoft Sp. z o.o.

Tel. +48 77 442 71 67
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.tensoft.pl

Firma działa na polskim rynku od 2002 r. Dostarcza rozwiązania informatyczne dla urzędów samorządowych miast i gmin oraz dla instytucji państwowych. Oferta obejmuje projektowanie, wdrażanie i serwisowanie autorskich rozwiązań informatycznych, główne w obszarze zarządzania.
Tensoft Sp. z o.o. jest producentem systemu ADAS (Aplikacje dla Administracji Samorządowej). Jest to zintegrowany system klasy ERP do zarządzania gminą. Stanowi doskonały fundament do szeroko rozumianego e-Urzędu, sprawnego i otwartego na społeczność lokalną. Zapewnia dostęp do usług i informacji płynących z urzędu w czasie rzeczywistym.
Dużym sukcesem jest realizacja projektu E-Opłaty. Geolog realizowanego dla Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie. Wdrożenie projektu zmieniło formę komunikowania się przedsiębiorców i organów koncesyjnych z NFOŚiGW, z tradycyjnej na elektroniczną.
Firma Tensoft prowadzi projekty oraz wdrożenia w oparciu o certyfikowanych kierowników projektu (Prince2) oraz stosuje zintegrowany system zarządzania zgodny z ISO 9001:2009 oraz ISO 27001:2014.
Misją Tensoft jest informatyczne wspieranie administracji publicznej w zakresie e-usług oraz podniesieniu efektywności administracji dzięki stosowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych.