nc1

New Company One Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
telefon: +48 733 634 005
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
New Company One to firma o innowacyjnym podejściu w zakresie usług IT - specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych „szytych na miarę” dla lokalnego biznesu oraz klientów na całym świecie. Gwarantujemy silny zespół IT w Twojej firmie przy minimalnych kosztach oraz maksymalnej wydajności. Indywidualne podejście do Twojego biznesu to podstawa naszych działań.
Dlatego w New Company One stawiamy na optymalizację rozwiązań, usprawnienie procesów, zapewnienie bezpieczeństwa i sprawną obsługę. Naszym Klientom proponujemy skuteczny model biznesowy w duchu „sharing economy”
New Company One to:

Analityka Big Data
Big Data to główne źródło sukcesu Twojego biznesu w erze cyfrowej. Nawet najmniejsze firmy produkują odpowiednie ilości Big Data. Warto wyciągać z tego korzyści.
Marketing&SMM oparte na danych
Wykorzystaj dane zebrane w Internecie. Ich analiza to sposób na podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Przyniosą sukces Twojej firmie niemal w 90%.
Bezpieczeństwo cybernetyczne
Ochroń swoją firmę przed licznymi zagrożeniami w sieci - od naruszenia przepisów RODO po bezpośrednie ataki cyberprzestępców i hakerów.
Obsługa infrastruktury IT
Oferujemy kompleksowe usługi dla Twojego biznesu, od migracji do chmury po naprawę smartfona. Obsługujemy wszystkie zadania związane z infrastrukturą internetową i nowymi technologiami.
Sztuczna inteligencja i roboty
Podejmujemy wyzwania na miarę najnowszych technologii. Wprowadzamy zaawansowaną automatyzację do firm, optymalizujemy systemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.
Aplikacje i strony internetowe
Twoja firma otrzymasz wszystkie niezbędne usługi, które pozwolą, by Twój biznes rozrastał się w sieci. Budujemy oprogramowania, aplikacje i strony internetowe, które są efektywne, bezpieczne i  racjonalnie wycenione. 
New Company One realizuje wszystkie potrzeby informatyczne Twojej firmy. Od codziennych usług IT, takich jak administracja systemów, wsparcie oprogramowania ERP, naprawa sprzętu komputerowego lub smartfonów, po tworzenie niestandardowego oprogramowania, stron internetowych i aplikacji mobilnych.
Myślimy strategicznie i dbamy o detale. Potrafimy wyciągnąć korzyści z Big Data, które przełożą się na realny zysk w Twojej firmie.