logo ncosmetics2

N Cosmetics Edyta Wilk-Domalewska

Tel.  +48 77 547 48 48
Fax. +48 77 547 48 49
www.ncosmetics.pl

 

Firma N Cosmetics powstała w 2010 r. z pasji Edyty Wilk-Domalewskiej do chemii kosmetycznej i kosmetologii. Litera N w naszej nazwie symbolizuje nowoczesność i naturalność – połączenie tych aspektów charakteryzuje nasze podejście do kosmetyków.
W ciągu ponad pięciu lat działalności stworzyliśmy wiele unikalnych receptur, zarówno dla polskich, jak i zagranicznych marek. Wprowadziliśmy także kilkadziesiąt własnych produktów w sieci kilkuset salonów kosmetycznych.
We współpracy z klientami stawiamy na partnerstwo, jakość i kreatywność. Dlatego stale rozwijamy i udoskonalamy portfolio naszych usług. Obecnie, oprócz tworzenia receptur, oferujemy także produkcję kontraktową pod markami klientów – zgodnie z wszelkimi wymogami prawnymi, w tym z dobrymi praktykami produkcyjnymi (GMP).
Współpraca z PNT w Opolu pozwoli nam w niedługim czasie uruchomić innowacyjny projekt Inkubatora Kosmetycznego – miejsca, w którym będziemy kompleksowo tworzyć nowe marki i nowe trendy łącząc innowacyjne receptury z nowoczesnym i skutecznym brandingiem oraz pomocą w uzyskaniu wsparcia finansowego z programów unijnych.