bang
bang! done Magdalena Kurowska

tel. 531 244 600
www.bangdone.pl
 

 

PRODUKCJA FILMOWA

Wystarczy jeden mały błąd, by utopić firmowe pieniądze przeznaczone na promocję podczas kręcenia filmu. Z naszą ekipą wydasz pieniądze na produkt, który z dumą pokażesz szefowi czy klientom. Relacje z wydarzeń, filmy produktowe, klipy wizerunkowe, zapowiedzi, animacje i wiele wiele innych są na wyciągnięcie ręki. Naszą ulubioną formą są produkcje oparte na storytellingu i human story. To działa najbardziej na ostatecznych odbiorców i odbiorczyń wideo.

TECHNIKA SCENICZNA

Każde wydarzenie jest inne i tak je właśnie traktujemy. W każdym staramy się wydobyć na powierzchnię ten wyróżnik, który sprawi, że widzowie wyjdą oczarowani. Dobieramy sprzęt i zespół tak, by podołać zarówno tym wysokonakładowym, jak i tym mniejszym eventom. Doradzamy. Nie wyważamy otwartych drzwi, nie szukamy nowego koła, nadajemy mu nowe zastosowanie. To sprawia, że w technice scenicznej jesteśmy efektywni i efektowni.

PRODUKCJA WYDARZEŃ

Są co najmniej dwa powody, dla których współpraca z nami to Twój spektakularny sukces.
Po pierwsze, masz gwarancję godnego podziwu show. Klienci, klientki jeszcze długo po evencie, będą o nim mówić z błyskiem w oku.

Po drugie, wygoda podczas eventu nie biegasz pomiędzy florystkami z przedłużaczem i pilotem do projektora w ręce – zajmujesz się small talkiem i piciem kawy lub wina  z klientami.

KOMUNIKACJA

Wyobraź sobie, że klienci czytają teksty na firmowym blogu, komentują, udostępniają i dopytują, kiedy będą kolejne. Wyobraź sobie także, że ktoś do końca CZYTA e-maila, którego napisałeś/aś.

Zadbamy o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną tworząc treści do newsletterów, mediów społecznościowych, na stronę czy firmowego bloga. Wszystko w terminie, z lekkością. Koniec zabawy w głuchy telefon i lądowania w SPAMie.