branglow 1 BRANDGLOW Sp. z o.o. 
tel. 660 671 789
e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.brandglow.pl

Jesteśmy studiem brandingowym. Naszą specjalizacją jest identyfikacja wizualna.

Każda marka ma do opowiedzenia historię. Niezależnie czy jest to historia doświadczenia na rynku, wyjątkowości oferowanych produktów lub usług.
Jaka jest Twoja historia? Chętnie ją zidentyfikujemy. Od analizy marki, poprzez strategię komunikacji wizualnej po wdrożenie w postaci identyfikacji wizualnej Twojej marki.

Na każdym etapie procesu kreowania wizerunku marki, dokładamy wszelkich starań by efekt finalny czyli zobrazowanie wyjątkowości Twojej historii doskonale odzwierciedlało komunikaty, które muszą być przekazane odbiorcy. Wszystko po to, by wyróżnić Twoją markę na tyle innych.

 Skupiamy uwagę na Twojej marce. Twoi klienci „kupują wzrokiem”. Zaintrygowani nietypowymi rozwiązaniami, mogą zapamiętać właśnie Twoją markę. Tak jak oni przywiązujemy ogromną wagę do detalu. To on często decyduje o percepcji całej marki. Dlatego nasze projekty graficzne sprawiają, że Twoja marka prezentuje się wyjątkowo.