W ramach Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu zapraszamy na webinar, który poprowadzi Dorota Jaworska. 

Podczas webinara "Efektywna organizacja pracy zdalnej przy utrzymaniu motywacji i zaangażowania pracowników" dowiesz się jak zorganizować sprawnie i efektywnie pracę zespołu oraz co zrobić, aby utrzymać motywację i zaangażowanie pracowników. W tym celu porozmawiamy o tym, jak praca zdalna wygląda z perspektywy pracownika oraz o kompetencjach push&pull, które pomogą Ci w zdalnym zarządzaniu pracą zespołu. Pod koniec webinara przewidziany jest czas na pytania i odpowiedzi (Q&A).

Link do webinaru zostanie podany po rejestracji. Bezpłatne wejściówki są dostępne pod adresem: https://app.evenea.pl/event/webinar-praca-zdalna/ 

Webrinar poprowadzi Dorota Jaworska - HR Business Partner Time2Work Sp. z o.o., HR Business Partner TimeTax Sp. z o.o., Pełnomocnik Zarządu Time2Work Sp. z o.o., Właściciel firmy DoradKom, założycielka Akademii Coachingu Dorota Jaworska i Kulinarnej Akademii Coachingu. Coach PCC ICF, praktyk, doradca biznesowy, certyfikowany Trener Biznesu House of Skills, Akredytowany Konsultant Insights Discovery™, członek ICF Polska i ICF Global. Posiada blisko 20 letnie doświadczenie w obszarze HR. Doświadczony coach i trener biznesu. Specjalizuje się w coachingu biznesowym i komunikacji wewnętrznej. Autorka wielu publikacji i porad eksperckich oraz recenzji książek z obszaru coachingu, komunikacji wewnętrznej, sprzedaży i HR.W swojej pracy zawodowej łączy szkolenia z coachingiem. Jej mottem: "Żyj w zgodzie ze sobą i pracuj z pełnym potencjałem".

Prowadzi szkolenia i coachingi w obszarze: sprzedaży, obsługi klienta, komunikacji, asertywności, autoprezentacji, motywacji, osobistej efektywności pracy, efektywnej organizacji pracy, zarządzania personelem.Na swoim koncie ma ponad 1800h szkoleniowych, ponad 800h coachingowyh i ponad 1400h doradztwa.Wśród jej klientów znajdują się m.in. takie firmy i organizacje jak: Metsa Tissue w Krapkowicach Sp. z o.o., Auchan, Euromedyk, Atlantis Developer, OCRG, Aluprof SA, Allianz, GAH Alberts, Izba Gospodarcza Śląsk, Packprofil, McBride, Modern Metal, PZU, King Chicken, Kosikowski Nieruchomości, Plasma System SA.

www.djaworska.com
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/dorota-jaworska-83866041/
____
Webinar jest realizowany w ramach Akademii Ekonomiczno-Prawnej PNT w Opolu, która jest częścią projektu "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu" nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu.

slider logo UE