MJZ to multidyscyplinarne biuro kreatywne, które łączy pracownię architektoniczno-urbanistyczną z agencją kreatywną oraz instytutem badawczym.

W związku z super dynamicznym rozwojem biura architektonicznego MJZ poszukuje pracowników do nowo powstającego zespołu konkursowego w biurze w Opolu.
NA UMOWĘ O PRACĘ dostępne jest od pierwszego września stanowisko projektanta (team leader) oraz dwie posady asystenta projektanta.

Dodatkowe plusy za:
- znajomość Rhino3D,
- pracę (również w ramach praktyk) w biurach zagranicznych nad konkursami międzynarodowymi
- znajomość języka niemieckiego czy czeskiego.

Resztę zobaczymy z portfolio;) , które prosimy składać wraz z CV w postaci pliku PDF do 10 MB na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule "MJZ OPOLE" oraz stanowiskiem o jakie każda osoba się ubiega w treści maila.

Prosimy nie wysyłać linków portfolio online, zgłoszeń na późniejsze terminy albo na pracę zdalną z innych miast.

Filia MJZ przygotowana jest do pracy w trybie social distancing (ok. 40m2/ 3 osoby).

Z uwagi na prognozowaną dużą ilość zgłoszeń i nasze ograniczone moce przerobowe skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Po wstępnej selekcji planowana jest pod koniec sierpnia rozmowa kwalifikacyjna w naszym biurze w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Za wszystkie aplikacje bardzo serdecznie dziękujemy!

mjz