Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w webinarium pn. „Trzy filary przyszłości: odnawialna energia, ochrona wód i gospodarka odpadami” oraz spotkaniach b2b z norweskimi firmami w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oraz Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2020 r. w godzinach 10:00-17:00 i jest skierowanie do firm, które mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim, w szczególności w następujących obszarach:
- produkty, usługi i rozwiązania w zakresie energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności i technologii energooszczędnych,

- technologii pozyskiwania energii elektrycznej i cieplnej ze źródeł odnawialnych i wytwarzania rozproszonego,

- technologii opartej na odnawialnych źródłach energii,

- technologie ochrony wód i utylizacji odpadów.


Udział w webinarium i spotkaniach b2b jest bezpłatny. Oficjalnymi językami wydarzenia są język polski i  angielski.
Organizatorami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Innovation Norway.


Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego (w języku angielskim): https://three-pillars-of-future-2020.b2match.io/ do dnia 18 października 2020 r.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt:

 

Artur Janusz

+48 22 432 88 08

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.