24 lutego zapraszamy na spotkanie online pn. "Dofinansowanie działalności przedsiębiorstw ulgą B+R, IP Box i dotacjami, w tym z nowe Perspektywy UE 2021-2027".

Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz KPMG w Polsce zapraszają na bezpłatne spotkanie online pt. „Dofinansowanie działalności przedsiębiorstw ulgą B+R, IP Box i dotacjami, w tym z nowej Perspektywy UE 2021-2027”,które odbędzie się 24 lutego 2021 r. w godz.11.00-12.00 za pośrednictwem platformy webcastowej. Podczas wirtualnego spotkania, oprócz części prezentacyjnej przewidzieliśmy możliwość interakcji ekspertów i uczestników w postaci sesji Q&A, podczas której będą mogli Państwo zadać pytania i odnieść się poruszanej tematyki.

Eksperci KPMG omówią:

• kto i w jaki sposób może uzyskać wsparcie działalności innowacyjnej ulgą podatkową na B+R oraz IP Box poprzez zmniejszenie podatku CIT lub zwrot nadpłaty CIT;
• aktualnie dostępne jeszcze dotacje na rozwój innowacyjnej działalności w ramach obecnej Perspektywy UE2014-2020;
• nową Perspektywę UE 2021-2027;
• pozostałe ulgi i dotacje, jak np. Polska Strefa Inwestycji, dofinansowanie pracy inżynierów i informatyków.

Spotkanie poprowadzą:
Kiejstut Żagun, partner, Doradztwo Podatkowe, Szef Zespołu ds. Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG w Polsce
Marcin Mańkowski, menedżer, Doradztwo Podatkowe, Zespół ds. Innowacji, Ulg i Dotacji w KPMG w Polsce


Rejestracja: https://webcasty.kpmg.pl/form.php?idwebcastu=287

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt mailowy z Sylwią Podlewską: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczny: +48 22 528 11 74.

Zaproszenie: Dofinansowanie działalności przedsiębiorstw ulgą B+R IP Box

wydarzenie na FB