10 czerwca o godz. 10:00 wspólnie z Okręgowym Inspektoratem Pracy w Opolu zapraszamy na stacjonarne szkolenie pn.  „Przestrzeganie prawa pracy w małych zakładach – Dyplom PIP”.

Zapraszamy wszystkich pracodawców (lub ich przedstawicieli) zatrudniających do 20 pracowników do udziału w bezpłatnym szkoleniu z udziałem inspektora pracy OIP w Opolu.

Tematyka szkolenia będzie obejmować m.in.:
• wybrane zagadnienia prawa pracy, w tym ostatnie nowelizacje przepisów Kodeksu pracy
• ocenę ryzyka zawodowego w zakładach pracy – analizowanie i dokumentowanie warunków pracy
Pracodawcy uczestniczący w szkoleniu otrzymają materiały, przygotowane przez specjalistów PIP, m.in. „Listę kontrolną z komentarzem”, za pomocą których będą mogli samodzielnie identyfikować występujące w zakładzie nieprawidłowości, oceniać skalę zagrożeń oraz określać sposoby ich likwidacji.

Udział w szkoleniu to dla każdego pracodawcy szansa na lepsze przygotowanie się do kontroli PIP - przy fachowej pomocy inspektorów pracy.

Bezpłatne szkolenie odbędzie się dnia 10 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia pod numerem tel. 77 47 00 916, kom. 531 673 071 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z zaleceniami GIS mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2.

pipy fb