Startup Mixer vol. 42 odbędzie się w najbliższy czwartek. Poznajcie gości tego wydarzenia!

Justyna Lenc - spawaczka.pl
Spawaczka, makerka i przedsiębiorczyni. Zajmuje się produkcją dekoracji, usługami obróbki metali, startuje z kolejną marką produktu.
https://spawaczka.wordpress.com/2

New Company One
Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych "szytych na miarę" dla lokalnego biznesu oraz klientów na całym świecie. Główną domeną naszej działalności jest cyfrowa transformacja biznesu poparta wieloletnim doświadczeniem naszych fachowców w zakresie digitalizacji, automatyzacji, robotyzacji, analizie Big Data i web-design. Oferujemy tworzenie baz danych, obieg dokumentów i paragonów w trybie elektronicznym, elektroniczną księgowość, dedykowane programy do kontroli terminów i ważności, automatyzujemy kwestie legalizacyjne i prawne, potrafimy pracę ludzką zastąpić robotem, analizujemy procesy tworząc prognozy i symulacje, otwieramy e-sklepy, pomagamy w sposób efektywny zarządzać social-media, tworzymy strony internetowe i CRM systemy.
https://nc-one.com/

1

Funny Hangers
Producent funkcjonalnych, designerskich, ekologicznych wieszaków odzieżowych dla dzieci i dorosłych. Opatentowana funkcjonalność pomaga zaoszczędzić czas i nerwy w utrzymaniu porządku w szafach i garderobach.
https://funnyhangers.pl/


3

Gość specjalny:

Maciej Jakub Zawadzki
CEO, Principal Architect MJZ Sp. z o.o.

Maciej Jakub Zawadzki jest architektem i innowatorem. Przed założeniem w 2013 roku swojego biura projektowego MJZ w Warszawie zdobywał doświadczenie w najbardziej renomowanych biurach architektonicznych na całym świecie, w tym m.in. Bjarke Ingels Group BIG z siedzibą w Kopenhadze czy MVRDV w Rotterdamie. Jest współautorem i pomysłodawcą nagrodzonych w konkursie a następnie zrealizowanych projektów stoku narciarskiego na czynnej spalarni śmieci w Kopenhadze w Danii (w ramach BIG architekci), domu towarowego Chongwenmen M-Cube nieopodal bramy Zakazanego Miasta w Pekinie w Chinach (MVRDV) czy Wieży Kontroli Lotów w Łodzi (SDA).W swojej międzynarodowej praktyce MJZ Architects działa w wielokulturowych zespołach o zasięgu globalnym. Praca w biurze ma charakter interdyscyplinarny, łącząc kulturę, naukę i technologię, aby zapewnić najlepszą wydajność projektowanych budynków ich użytkownikom, sąsiednim otoczeniom i całym miastom, w których się znajdują. MJZ stało się z czasem znane z tworzenia innowacyjnych koncepcji, takich jak konstrukcja zbierająca wodę deszczową a zarazem odporna na trzęsienia ziemi w Taichung na Tajwanie lub stacja benzynowa, którą w ciągu kilku dni można zaadaptować na stację ładowania. Za opracowanie nowatorskich rozwiązań przyznano MJZ wiele prestiżowych nagród takich jak International Architecture Awards w 2016 r., German Design Award w 2018 i 2020 r. oraz dwukrotnie nominowano do nagrody WAF World Building of the Year Award. Dodatkowym wyróżnieniem była możliwość oficjalnej prezentacji na Biennale Światowej Architektury w Wenecji w 2012 I 2016 roku. Technologie takie jak AR, VR i AI są wykorzystywane w codziennej pracy biura w celu usprawnienia procesu projektowania i jakości komunikowania pomysłów kreatywnych lub inwestycyjnych. Na bazie doświadczeń z nimi realizuje grant z dofinansowaniem unijnym GAMEINN.W 2021 powołał do życia BuildingVR - dział biura skupiony na praktycznym użyciu grywalizacji.

 

6

 

Uwaga! Mixer odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym. Maksymalna liczba uczestników to 60 osób. Decyduje kolejność zapisów przez serwis evenea.pl: https://app.evenea.pl/event/startup-mixer-42/

Do zobaczenia w Piano Hotel!