Fundacja Startup Poland po raz kolejny sprawdzi kondycję polskich startupów. Ankieta badania „Polskie startupy 2021” została udostępniona na stronie Fundacji. Każda wypełniona ankieta oznacza bezpośrednie wsparcie dla fundacji K.I.D.S. wprowadzającej innowacyjne rozwiązania w dziecięcych szpitalach, istotnie poprawiające komfort leczenia.

Zaplanowany na grudzień br. raport „Polskie startupy 2021” to najważniejszy, cyklicznie ukazujący się dokument diagnozujący sytuację krajowych startupów, m.in. etap, na którym się znajdują, sposoby finansowania i najważniejsze potrzeby.

Reprezentująca polskie środowisko startupowe Fundacja Startup Poland uruchomiła właśnie ankietę online, będącą podstawą tegorocznej edycji raportu „Polskie startupy”. Badanie sprawdza m.in. to, w jakiej kondycji startupy wyszły z pandemii, jak pozyskują finansowanie, jakie produkty lub usługi oferują i do jakiego typu klienta chcą trafiać, a także jakie są ich potrzeby. To największe tego typu przedsięwzięcie w Polsce, będące podstawą do oceny kondycji sektora, wskazania na jego główne wyzwania, z którymi się mierzą founderzy i zarządzający startupami. Deklaracje uczestników badania, to ważny i zauważalny głos w debacie publicznej, który realnie wpływa na sytuację najbardziej innowacyjnych, młodych firm. Badanie skierowane jest do podmiotów działających m.in. w obszarach takich jak big data, software, internet rzeczy, e-commerce, fintech, medtech, gaming, AI, agritech, robotyka, e-marketing lub blockchain, agri tech, edu tech, etc.

Ankiety zbierane do 31 sierpnia. 

Zapraszamy opolskie startupy do wypełnienia ankiety:
 
ankieta