Zapraszamy na pierwsze w Opolu spotkanie poświęcone sektorowi IT w mieście Opolu, które jest wspólną inicjatywą SoDA (Związek Pracodawców Usług IT), Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu oraz Prezydenta Miasta Opola.

Wydarzenie to będzie okazją do lepszego poznania Państwa działalności jak i potrzeb, które w dobie rozwoju technologii informatycznych są jednym z kluczowych elementów rozwoju gospodarki Opola. Wraz z SoDA będąca największym w kraju stowarzyszeniem polskich firm IT oraz PNT, miasto Opole chce realizować cykl aktywności dążąc do wypracowania narzędzi po stronie samorządu służących Państwa firmom. Dlatego też serdecznie zapraszamy na spotkanie w celu wymiany doświadczeń oraz bezpośredniego wsparcia miasta w przygotowaniu rozwiązań wspomagających branżę IT w Opolu.

Spotkanie rozpocznie się od części merytorycznej, po której zapraszamy Państwa, na ciepły lunch. 

Data: 8 czerwca (środa) 2022 r.

Godzina: 10.00

Miejsce: Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, ul. Technologiczna 2

Wydarzenie poprowadzi Marcelina Chojnacka - head of Public Advocacy of SoDA

 

Agenda:

10:00 - przywitanie przez SoDA, PNT Opole, UM Opole;

10:10 - prezentacja pt. "Poland Business Harbour dla Opola", Marcelina Chojnacka, head of Public Advocacy of SoDA / podzielimy się doświadczeniem w zakresie programu przyciągania pracowników IT zza wschodniej granicy Polski, realizowanego przez PAIH przy wsparciu SoDA;

10:35 - Q&A;

10:45 - prezentacja Parku Naukowo-Technologicznego / przedstawimy ofertę i możliwości wsparcia opolskiego sektora IT oraz plany rozwojowe;

11:00 - Q&A;

11:10 - prezentacja SoDA;

11:25 - Q&A;

11:40 - zdjęcie pamiątkowe i rozmowy w kuluarach przy poczęstunku.

Potwierdzenie uczestnictwa prosimy o przesłanie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 2 czerwca 2022 roku (w przypadku dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji: Natalia Wójcik 775411310).

cover do edycji