Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z Europe Direct Opole zaprasza firmy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Markowa Tarcza Inflacyjna. Jak budować mocną markę i nie walczyć ceną?”, które odbędzie się w dniu 15.03.2023 r. w godz. od 10.00 do 16.00.

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online pt. „Markowa Tarcza Inflacyjna. Jak budować mocną markę i nie walczyć ceną?”, której jest właśnie dla Ciebie.

15.03.2023 r. od godz. 10.00 do godz. 16.00

Dzięki naszemu szkoleniu:
✅Stworzysz mocną markę i przestaniesz walczyć ceną.
✅Homo Tiktokus - poznasz współczesnego klienta.
✅Pokonasz konkurencję: nauczysz się pisać do mózgu klienta i tworzyć lepsze treści.

Szkolenie skierowane do przedsiębiorców, którzy nie mają milionów na promocję, a chcą efektów.

Szkolenie poprowadzi Pani Joanna Burdek. Strateżka, copywriterka, wykładowczyni, pisarka. Pracowała w znanych agencjach reklamowych, prowadząc projekty dla dużych marek i instytucji.

✍Zgłoszenia prosimy wysłać do 14.03.2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.een.opole.pl/news-10223.html

Szkolenie organizowane przez ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu we współpracy z EUROPE DIRECT Opole.