Odpalamy 49 edycję Startup Mixera. 16 marca o godz. 18:00 zapraszamy Was do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Tradycyjnie w marcu na naszej scenie poznacie kobiece oblicze opolskiego biznesu. 

Poznajcie nasze startupy:

Wartoo Sp. z o.o. 


Wartoo Sp. z o.o.
jest przedsiębiorstwem ekonomii społecznej, które powstało z potrzeb i trudnej sytuacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym na rynku pracy, a także chęci zwiększenia świadomości społecznej o osobach z niepełnosprawnością i zniwelowania barier w dostępie do ekonomii, informacji, kultury i rekreacji. Głównym filarem działalności jest Niewidzialna Przestrzeń. – To miejsce w którym przez godzinę zwiedzamy pogrążoną w całkowitej ciemności pomieszczenia w obecności osoby niewidomej, bez użycia wzroku. Doświadczamy wszystkiego za pomocą słuchu, dotyku, węchu i smaku. Z wykorzystywaniem ciemności integrujemy pracowników, szkolimy kadrę firm, organizujemy urodziny i różne wydarzenia. Ponadto zajmujemy się audytami, konsultacją i warsztatami z zakresu dostępności dla osób o szczególnych potrzebach.

https://niewidzialnaprzestrzen.pl/

 

Mintique
Mintique to wyjątkowo słodkie i niepowtarzalne dodatki handmade stworzone z pasji i miłości do słodkości. Produkty wykonywane są głównie z glinki polimerowej w trosce o to, aby każdy szczegół był starannie dopracowany. W ofercie znajdują się również warsztaty rękodzieła dla dzieci i dorosłych oraz systematycznie pojawiają się nowe produkty z przeróżnych dziedzin rękodzieła.

https://mintique.pl/

 

Oleksandra Altufieva
Agencja rozwoju cudzoziemców „Skrzydła”

W 2018 roku przeprowadziłam się z Kijowa do Opola. Od początku zajmuję się przysięgłym tłumaczeniem języka ukraińskiego dla cudzoziemców, a także organizacją integracyjnych spotkań dla nowych mieszkańców Opola w zakresie najbardziej aktualnych tematów - biznesu, pracy, finansów i prawa.

Prowadzę Stowarzyszenie Skrzydła Pomocy, które zajmuje się działalnością charytatywną na rzecz pomocy dla Ukrainy oraz agencję rozwoju cudzoziemców Skrzydła w Opolu. To jedyne miejsce w Opolu, gdzie można spotkać utalentowanych cudzoziemców. Moja osobista zasada to Otoczenie ma być jakością. Chcesz poznać dobrych ludzi? Znajdziesz ich w Agencji Rozwoju Cudzoziemców „Skrzydła”.

Bezpłatne wejściówki są dostępne do pobrania pod adresem: https://app.evenea.pl/event/startup-mixer-49/


Partnerami wydarzenia jest Opole i Codelabs.rocks. 

slider