Czym jest wirtualne biuro w PNT  w Opolu? 

Usługa Wirtualnego biura to adres Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu, pełna obsługa korespondencji (skanujemy twoją tradycyjną korespondencję i wysyłamy na twojego maila), jak i przesyłek kurierskich, dostęp do tradycyjnej powierzchni biurowej w coworkingu PNT w Opolu oraz możliwość zamawiania on-line tak sal konferencyjnych, jak i aparatury badawczej oraz laboratoriów Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu. To oferta skierowana do istniejących firm lub osób zamierzających otworzyć swoją działalność, polegająca na udostępnieniu adresu PNT w Opolu w celu realizacji bieżącej działalności lub adresu do rejestracji działalności gospodarczej.

Black Week? Cyber Monday? W Inkubatorze Przedsiębiorczości dla usług Wirtualnego Biura i Coworkingu mamy promocyjną ofertę na pierwszy kwartał 2021 roku!
Dla nowych klientów Wirtualnego Biura oraz Coworkingu w opcji Standard i Plus, którzy podpiszą umowę w grudniu, przygotowaliśmy rabat w wysokości 50% od ceny podstawowej.* Promocja dotyczy nowych klientów usług Wirtualnego Biura i Coworkingu w pakiecie Standard oraz Plus, którzy podpiszą umowę w grudniu 2020 r.
* Umowa na usługi Wirtualnego Biura jest podpisywana na trzy miesiące, cena promocyjna (50 zł netto) obejmuje okres od grudnia 2020 do marca 2021 r. z możliwością przedłużenia umowy na standardowych warunkach. Cena promocyjna obejmuje również kaucję.

Klienci wirtualnych biur

Oferta programu wirtualnego biura PNT w Opolu

Obsługa korespondencji w 1 lub 4 krokach

Procedura założenia wirtualnego biura w PNT

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 77 443 89 35

Dokumenty do pobrania:

Regulamin promocji - Black Quarter

Umowa Wirtualne Biuro - Black Quarter

Umowa najmu lokalu biurowego - Black Quarter

Formularz aplikacyjny

Umowa Wirtualne Biuro

Umowa najmu lokalu biurowego

Regulamin Wrzuta PNT

Regulamin korzystania z usług PNT w Opolu

Regulamin rezerwacji i wynajmu sal konferencyjnych w PNT w Opolu

Regulamin komisji oceniającej

Komplet dokumentów